KONTAKT

INSTYTUCJA PROMOCJI I UPOWSZECHNIANIA MUZYKI „SILESIA”
40-097 Katowice, ul. 3 Maja 31 a
www.silesia.art.pl
https://www.facebook.com/silesia.ipium/
tel/fax 32 258 90 49, 32 259 84 83
ipium@silesia.art.pl

 

DYREKTOR

Ewa Kafel
e.kafel@silesia.art.pl

GŁÓWNY KSIĘGOWY

Beata Wrzeszcz
finanse@silesia.art.pl
tel. wew. 31

 

DZIAŁ ORGANIZACJI KONCERTÓW

KIEROWNIK DZIAŁU ORGANIZACJI KONCERTÓW

Aleksandra Rudzka-Kurdyś
a.rudzka@silesia.art.pl
tel. wew. 23

SPECJALISTA D/S BIUROWO-ADMINISTRACYJNYCH

Magdalena Boryczka
m.boryczka@silesia.art.pl
tel. wew. 21

GŁÓWNY SPECJALISTA D/S ORGANIZACJI KONCERTÓW

Ewa Pastuszka
e.pastuszka@silesia.art.pl
tel. wew. 33

GŁÓWNY SPECJALISTA D/S ORGANIZACYJNO-MERYTORYCZNYCH

Bożena Majda-Gargas
b.majda@silesia.art.pl
tel. wew. 27

ORGANIZATOR PRACY ARTYSTYCZNEJ

Alicja Kotyl
a.kotyl@silesia.art.pl
tel. wew. 30

ORGANIZATOR PRACY ARTYSTYCZNEJ

Alicja Przytuła-Mucha
a.przytula@silesia.art.pl
tel. wew. 25

ORGANIZATOR PRACY ARTYSTYCZNEJ

Maja Białas
m.bialas@silesia.art.pl
tel. wew. 23

 

DZIAŁ FINANSOWO-KSIĘGOWO-ADMINISTRACYJNY

KSIĘGOWA

Wioleta Olejnik
w.olejnik@silesia.art.pl
tel. wew. 24

SPECJALISTA D/S KADR

Alina Hawryluk
a.hawryluk@silesia.art.pl
tel. wew. 32

SPECJALISTA D/S AMINISTRACYJNYCH

Aleksandra Kruk
a.kruk@silesia.art.pl
tel. wew. 24

NEWSLETTER

Aby otrzymywać informacje o aktualnym repertuarze i wydarzeniach zapisz się do naszego newslettera.