KONTAKT

INSTYTUCJA PROMOCJI I UPOWSZECHNIANIA MUZYKI „SILESIA”
40-032 Katowice, pl. Sejmu Śląskiego 2 (parter, pokój 20)
www.silesia.art.pl
https://www.facebook.com/silesia.ipium/
tel/fax 32 219 33 44
tel. kom. +48 661 975 859 (w godz. 8.00-16.00)
ipium@silesia.art.pl

 

DYREKTOR

Ewa Kafel
e.kafel@silesia.art.pl

GŁÓWNY KSIĘGOWY

Beata Wrzeszcz
finanse@silesia.art.pl
tel. wew. 31

INSPEKTOR OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH

odo@silesia.art.pl

 

DZIAŁ ORGANIZACJI KONCERTÓW

KIEROWNIK DZIAŁU ORGANIZACJI KONCERTÓW

Aleksandra Rudzka-Kurdyś
a.rudzka@silesia.art.pl
tel. wew. 23

SPECJALISTA D/S BIUROWO-ADMINISTRACYJNYCH

Justyna Turek
j.turek@silesia.art.pl
tel. wew. 21

GŁÓWNY SPECJALISTA D/S ORGANIZACYJNO-MERYTORYCZNYCH

Bożena Majda-Gargas
b.majda@silesia.art.pl
tel. wew. 27

ORGANIZATOR PRACY ARTYSTYCZNEJ

Monika Madejska
m.madejska@silesia.art.pl
tel. wew. 33

ORGANIZATOR PRACY ARTYSTYCZNEJ

Alicja Kotyl
a.kotyl@silesia.art.pl
tel. wew. 30

ORGANIZATOR PRACY ARTYSTYCZNEJ

Alicja Przytuła-Mucha
a.przytula@silesia.art.pl
tel. wew. 25

ORGANIZATOR PRACY ARTYSTYCZNEJ

Aneta Iwan
a.iwan@silesia.art.pl
tel. wew. 26

ORGANIZATOR PRACY ARTYSTYCZNEJ

Filip Białas
f.bialas@silesia.art.pl
tel. wew. 21

 

DZIAŁ FINANSOWO-KSIĘGOWO-ADMINISTRACYJNY

KSIĘGOWA

Wioleta Olejnik
w.olejnik@silesia.art.pl
tel. wew. 24

SPECJALISTA D/S KADR

Alina Hawryluk
a.hawryluk@silesia.art.pl
tel. wew. 32

SPECJALISTA D/S AMINISTRACYJNYCH

Aleksandra Kruk
a.kruk@silesia.art.pl
tel. wew. 24

NEWSLETTER

Aby otrzymywać informacje o aktualnym repertuarze i wydarzeniach zapisz się do naszego newslettera.

Wyrażam zgodę na otrzymanie informacji handlowej za pomocą poczty elektronicznej.