Koncerty

Koncerty organizowane w przestrzeniach Katowice Miasto Ogrodów

Uwaga! Organizatorem poniższych wydarzeń nie jest Katowice Miasto Ogrodów. W razie pytań prosimy o kontakt z organizatorem wydarzenia (informacja/kontakt znajduje się pod każdym z wydarzeń).


 

Państwowy Akademicki Ansambl Pieśni i Tańca Gruzji «Rustavi»

Kiedy: 6 listopada 2021. godz. 19  KONCERT PRZENIESIONY NA 10 MARCA 2022!
Gdzie: Sala koncertowa Katowice Miasto Ogrodów

Komunikat organizatora:

Drodzy Widzowie,

niestety restrykcje dotyczące organizacji koncertów z powodu pandemii covid-19 w naszym kraju nadal obowiązują. Od połowy marca 2020 r. artyści na całym świecie zmagają się z pandemią Covid-19 - odwołanymi koncertami, trasami koncertowymi . Od pierwszego lipca weszły w Polsce w życie nowe restrykcje. Robiliśmy wszystko co możliwe, żeby ta trasa odbyła się w tym roku, ale niestety jesteśmy zmuszeni przełożyć  koncert Ansamblu Gruzji Rustavi na 10 marca następnego roku.  Daje to nam wszystkim, a szczególnie naszym fanom i nabywcom biletów znacznie większe bezpieczeństwo, podkreślając jednocześnie wiarygodność naszych działań.

Każdy dotychczas zakupiony bilet zachowuje swoją ważność w nowym terminie.

Pragniemy się z Państwem podzielić również pozytywną informacją. Ansambl Rustavi zaprezentuje w marcu 2022 r. dla Państwa swój najnowszy program stworzony w tym roku, na który z pewnością jest warto poczekać. Ponadto ten, kto zachowa bilet u siebie, nie zwróci go, otrzyma miłą niespodziankę na koncercie.

Po raz pierwszy w Polsce z dużą trasą koncertową wystąpi światowej sławy Państwowy akademicki ansambl pieśni i tańca ludowego Gruzji «Rustavi»

Od ponad 50 lat zespół «Rustavi» prezentuje publiczności gruzińskie pieśni i tańce w różnych krajach świata. Zespół charakteryzuje się bogatym repertuarem, kwintesencją, polifonią i cechami wykonawczymi. Narodowy akademicki ansambl Gruzji «Rustavi» zaprezentuje swoje najlepsze i nowe tańce w Polsce i jak zawsze zaskoczy publiczność fantastyczną energią oraz choreografią. Wszystko odbędzie się pod akompaniament pięknej gruzińskiej muzyki i śpiewu unikalnego chóru na żywo.

Energia gorących mężczyzn z gór Kaukazu, elementy prawdziwego pojedynku na szablach, akrobacje, oraz czułość i łagodność pięknych kobiet, jakby płynących po scenie w fantastycznie kolorowych kostiumach. W każdym tańcu, w każdej pieśni rozbrzmiewa historia całego narodu, regionu, miasta. To są emocje dla całej rodziny: od dzieci do seniorów.
Tańcom Rustavi towarzyszą pieśni ludowe i instrumenty z różnych prowincji Gruzji co tworzy harmonijny spektakl, tym samym dodatkowo wzmacniając cechy regionalne, co odróżnia «Rustavi» od innych zespołów. Piosenkarze, tancerze i instrumentaliści ludowi «Rustavi» umiejętnie łączą się w harmonii podczas swojego programu koncertowego, malując bogaty gobelin Kultury Ludowej Gruzji.

Bilety: do kupienia TUTAJ i TUTAJ
Organizator: Anatolii Zhylka, tel. +48 539909555
 

SCORPION'S SONGS SYMPHONIC

Kiedy: 19 lutego 2021, godz. 20 (Uwaga! Koncert przeniesiony na 13 listopada 2021 roku, godz. 20)
Gdzie:
Sala koncertowa Katowice Miasto Ogrodów

Informacja od organizatora:

W związku z utrzymaniem w całym kraju obostrzeń, które uniemożliwiają występy - jesteśmy zmuszeni przesunąć zaplanowany na 19 lutego 2021, koncert SCORPION'S SONGS SYMPHONIC w Katowice Miasto Ogrodów na 13 listopada 2021 roku. Wszystkie bilety zachowują ważność, godzina pozostaje niezmieniona (20:00). Dziękujemy za wyrozumiałość i liczymy na spotkanie
z Państwem w nowym terminie!

Organizator: Anna Baszczok, Piosenka Plus TOBY HOLIDAY, +48 77 888 13 86, anna@piosenka-plus.com
www.piosenka-plus.com

 


MARIA DĘBSKA "We mnie jest seks" piosenki Kaliny Jędrusik

Kiedy: 14 listopada 2021, godz. 20
Gdzie: Sala koncertowa Katowice Miasto Ogrodów 
Bilety >>>

„Bo we mnie jest seks” to premierowe koncerty Marii Dębskiej – odtwórczyni głównej roli w filmie
o tym samym tytule, wcielającej się w postać Kaliny Jędrusik.

Kalina Jędrusik – ikona, zjawiskowa aktorka i piosenkarka, wnosiła koloryt do bezbarwnej rzeczywistości PRL-u. Kusiła wdziękiem, seksapilem, elektryzowała panów i oburzała panie.

Pierwsza seksbomba PRL i polska Marylin Monroe. – jak głosi opis filmu.

Takie też będą te koncerty!

„Bo we mnie jest seks” to największe przeboje ikony polskiej popkultury  w wykonaniu Marii Dębskiej! Koncerty oraz album zaskakuje świeżością.

Sama artystka w brawurowy sposób oddaje klimat, atmosferę i jedyny w swoim rodzaju sposób interpretacji utworów, tak charakterystyczny dla Kaliny Jędrusik.

Nie bez kozery to dla niej pisali Starsi Panowie – Jerzy Wasowski i Jeremi Przybora.
I to w większości ich kompozycje zdobią album ( premiera albumu już 29.10.2021r)

Maria Dębska za rolę Kaliny Jędrusik w filmie „Bo we mnie jest seks” otrzymała Złote Lwy na 46. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.

Nie potrzeba większej rekomendacji!

Organizator: Agora Muzyka, Magdalena Gądek >>> magdalena.agata.gadek@agora.pl


Sławek Uniatowski • THE BEST OF II • Ciechowski • Wodecki • Zaucha • Sinatra

Kiedy: 27 listopada 2021, godz. 19
Gdzie: Sala koncertowa Katowice Miasto Ogrodów 
Bilety >>>

Po gorąco przyjętej trasie The Best Of, w wypełnionych po brzegi salach, zapraszamy na drugą odsłonę koncertów Sławka Uniatowskiego z utworami swoich największych, muzycznych idoli! Ciechowski, Wodecki, Sinatra, Zaucha. Na jesiennych koncertach nie zabraknie największych utworów z płyty Methamorphosis, a także muzycznych zapowiedzi z nadchodzącego albumu Wielki Błękit, którego premiera będzie miała miejsce w grudniu 2020 roku. Wyjątkowe aranżacje, ciepły barytonowy głos, klimat i atmosfera koncertu sprawią, że ten wieczór na długo pozostanie Państwu w pamięci.
Sławek Uniatowski - Wokalista, kompozytor, autor tekstów, multiinstrumentalista. Urodził się 11 maja 1984 roku w Toruniu, już jako pięciolatek rozpoczął przygodą z instrumentami klawiszowymi. Jako nastolatek zaczął komponować i pisać teksty piosenek, współtworzył toruński zespół Kije, w którym komponował oraz grał na syntezatorach. Pod koniec 2008 roku założył zespół Uniatowski Project. Uniatowski jako jedyny wokalista z Polski miał przyjemność wystąpić na jednej scenie u boku największego amerykańskiego producenta muzycznego Davida Fostera, współpracującego z Whitney Houston, Celine Dion czy Michaelem Buble.
Ma na swoim koncie również współpracę z takimi gwiazdami jak Zbigniew Wodecki, Jan Kanty
Pawluśkiewicz, Kuba Badach. Koncertował w kraju i za granicą z big bandami wykonując repertuar
Franka Sinatry, Tony'ego Bennetta, Nat "King" Cole'a, Cheta Bakera czy Ellie Fitzgeral


10 TENORÓW 

Kiedy: 3 grudnia 2021, godz. 19
Gdzie: Sala koncertowa Katowice Miasto Ogrodów
Bilety >>>

10 TENORÓW przynoszą miłość do Polski w 2021r.

Po długiej przerwie ruszamy dalej!

Trasa koncertowa 10 utalentowanych wokalistów gwarantuje pasję i uśmiech na twarzy. Najbardziej ekscytująca grupa wokalna zaśpiewa dosłownie wszystko - od najlepszych piosenek romantyczny pop, ballad rockowych po utwory ludowe aż do arii operowej.

Nic dziwnego - jest ich aż DZIESIĘCIU, więc i repertuar szeroki i możliwości znaczące. Ale to przecież nie jest cała prawda o 10 Tenorach z Polski ,Ukrainy i Gruzji - ważnym elementem jest perfekcja z jaką wykonują muzykę, oraz skala talentu który posiadają.

Jakie są rezultaty tego spotkania?

Oceńcie Państwo sami…

Organizator: Agencja Brussa, 61 424 28 24, info@agencjabrussa.pl